Upozornění: Dovolená 26.9.-4.10.2023. Po tuto dobu nebudeme provádět opravy. Přijímat zásilky a odpovídat na písemné dotazy ano. Děkujeme za pochopení!

Oprava ovladače Xbox

Provádíme servis ovladačů Xbox One a Xbox Series. Opravujeme analogové páčky / joystick a tlačítka LB, RB. Opravu provádíme vždy včetně kalibrace. Pokud není jasné, co v ovladači nefunguje, objednejte si jeho diagnostiku.

 

Vyberte z rozbalovacího menu, s kterým komponentem máte problém. Podrobný popis oprav viz níže.

100 Kč 500 Kč 500 Kč 750 Kč 400 Kč 400 Kč 500 Kč 250 Kč od 100 Kč
Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Zvolte variantu

Diagnostika

Nevíte, co se na ovladači pokazilo, nebo si nejste jisti, jestli se oprava vyplatí. Provedeme kompletní diagnostiku ovladače a kontaktujeme vás ohledem dalšího postupu. V případě dohody o následné opravě se cena diagnostiky odečte od konečné ceny opravy.

 

Výměna analogových páček (driftování)

Provádíme výměnu joysticku / analogové páčky, která je nutná nejčastěji v případě driftování ovladače.  Závada se projevuje tak, že páčka na ovladači špatně reaguje, nebo se driftování projevuje samovolným pohybem během hry. To může být způsobeno opotřebováním, nekvalitním materiálem, potenciometrem a pod. Opravu vždy provádíme včetně kalibrace, co je velmi důležitý krok po výměně celé nebo části analog. páčky. Bez kalibrace bude i po opravě driftování přetrvávat, nebo se po krátké době vrátí.

 

Tlačítka

Nefunguje tlačítko nebo více tlačítek na ovladači PS, nebo je jejich odezva se zpožděním. Oprava tlačítek LB, RB.

 

Vyčištění

Kompletní rozebrání a vyčištění všech dílů vnitřní části ovladače. Velmi doporučujeme objednat, pokud je ovladač znečištěn nebo hodně používaný. 

Zpět do obchodu