Oprava ovladače PS5

Vyřešíme problém s driftováním, nabíjením a jinými závadami u ovladačů PS5. Provádíme výměnu analogových páček / joysticků a tlačítek. Součástí opravy je vždy i kalibrace ovladače. Pokud není jasné, co v ovladači nefunguje, objednejte si jeho diagnostiku.

 

Vyberte z rozbalovacího menu, s kterým komponentem máte problém. Podrobný popis oprav viz níže.

100 Kč 625 Kč 625 Kč 725 Kč 500 Kč 250 Kč od 100 Kč

 

Diagnostika

Nevíte, co se na ovladači pokazilo, nebo si nejste jisti, jestli se oprava vyplatí. Provedeme kompletní diagnostiku ovladače a kontaktujeme vás ohledem dalšího postupu. V případě dohody o následné opravě se cena diagnostiky odečte od konečné ceny opravy. 

 

Výměna analogových páček (driftování)

Provádíme výměnu joysticku / analogové páčky, která je nutná nejčastěji v případě driftování ovladače.  Závada se projevuje tak, že páčka na ovladači špatně reaguje, nebo se driftování projevuje samovolným pohybem během hry. To může být způsobeno opotřebováním, nekvalitním materiálem, potenciometrem a pod. Opravu vždy provádíme včetně kalibrace, co je velmi důležitý krok po výměně celé nebo části analog. páčky. Bez kalibrace bude i po opravě driftování přetrvávat, nebo se po krátké době vrátí. 

U driftování také doporučujeme zvážit opravu obou páček, i když aktuálně driftuje jenom jedna. Pokud tento problém nastane, je otázkou času, kdy se  to samé projeví i na druhé páčce. Kompletní opravou předejdete problémům s driftováním ovladače do budoucna.

 

Vyčištění

Kompletní rozebrání a vyčištění všech dílů vnitřní části ovladače. Velmi doporučujeme objednat, pokud je ovladač znečištěn nebo hodně používaný. 

 

 

 

Zpět do obchodu