Oprava Xbox Elite

Provádíme servis ovladačů Xbox Elite a Xbox Elite Series 2. Opravujeme analogové páčky / joystick a tlačítka LB, RB. Opravu provádíme vždy včetně kalibrace. Pokud není jasné, co v ovladači nefunguje, objednejte si jeho diagnostiku.

 

Vyberte z rozbalovacího menu, s kterým komponentem máte problém. Podrobný popis oprav viz níže.

100 Kč 800 Kč 800 Kč 1 250 Kč 400 Kč 400 Kč 500 Kč 250 Kč od 100 Kč

Diagnostika

Nevíte, co se na ovladači pokazilo, nebo si nejste jisti, jestli se oprava vyplatí. Provedeme kompletní diagnostiku ovladače a kontaktujeme vás ohledem dalšího postupu. V případě dohody o následné opravě se cena diagnostiky odečte od konečné ceny opravy.

 

Výměna analogových páček (driftování)

Provádíme výměnu joysticku / analogové páčky, která je nutná nejčastěji v případě driftování ovladače.  Závada se projevuje tak, že páčka na ovladači špatně reaguje, nebo se driftování projevuje samovolným pohybem během hry. To může být způsobeno opotřebováním, nekvalitním materiálem, potenciometrem a pod. Součástí opravy je vždy i kalibrace, co je velmi důležitý krok po výměně celé nebo části analog. páčky. Bez kalibrace bude i po opravě driftování přetrvávat, nebo se po krátké době vrátí. (Více o kalibraci na našem blogu).

 

U driftování také doporučujeme zvážit opravu obou páček, i když aktuálně driftuje jenom jedna. Pokud driftování nastane, je otázkou času, kdy se to samé projeví i na druhé páčce. Kompletní opravou předejdete problémům s driftováním ovladače do budoucna.

 

Tlačítka

Nefunguje tlačítko nebo více tlačítek na ovladači, nebo je jejich odezva se zpožděním. Oprava tlačítek LB, RB.

 

Vyčištění

Kompletní rozebrání a vyčištění všech dílů vnitřní části ovladače. Velmi doporučujeme objednat, pokud je ovladač znečištěn nebo hodně používaný. 

Zpět do obchodu